Aktuální informace týkající se výuky

06.01.2021

Aktuální informace týkající se výuky

Vážení studenti Biochemických studijních programů,

• Sledujte na stránkách fakulty aktuální opatření v souvislosti s nákazou COVID-19. Vzhledem k aktuálnímu epidemiologickému vývoji je univerzitní eskalační semafor, s platností od neděle 27. prosince 2020, přepnut na červený stupeň pohotovosti

• Osobní přítomnosti studentů je povolena na účast na klinické a praktické výuce a praxi studentů studijního programu Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví - Bioanalytik.

• Individuální konzultace (osobní) nejsou povoleny.

• Knihovny jsou uzavřeny, distanční výdej i příjem knih bez možnosti zdržování se v prostorech knihovny je povolen. Vice na: https://kuk.muni.cz pro Univerzitní Kampus Bohunice.

• Termín odevzdání závěrečných prací pro PS 2020 je 1.2.2021

• Zkouškové období bude od 18.1.2021 do 28.2.2021, kdy je povoleno prezenční zkoušení s maximálním počtem 10 osob. Informace o způsobu ukončení předmětů jsou uvedeny v IS MUNI.

• Krizový výbor a Krizový štáb MU s ohledem na očekávaný vývoj epidemie nového koronaviru a stabilizovanou situaci s výukou v online režimu na Masarykově univerzitě projednaly, že jarní semestr akademického roku 2020/2021 bude také v online režimu, s výjimkami pro vládou určené obory, praktickou a klinickou výuku. Jarní semestr začne 1. března a bude končit 30. května, zkouškové období je pak stanoveno od 31. května do 11. července tohoto roku.