Nový vzdělávací program CERPEK

Nový vzdělávací program CERPEK

Foto: Martin Zeman

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom Vám nabídli nově otevřený vzdělávací program CERPEK. Deadline pro registraci je 30. 6. 2021 a je omezen kapacitou 40 účastníků.

Centrum rozvoje pedagogických kompetencí (CERPEK) nabízí semestrální vzdělávací program s názvem Dílna rozvoje pedagogických kompetencí, který je určen všem vyučujícím na Masarykově univerzitě, včetně studentů a studentek doktorských studijních programů podílejících se na výuce. Tento vzdělávací program je otevřený těm, kteří se chtějí zdokonalovat ve svém pedagogickém umění, chtějí vytvořit nový vyučovací předmět, renovovat svou současnou výuku, sdílet své zkušenosti a inspirovat se příklady dobré praxe ve výuce napříč univerzitou. Zájemci se mohou těšit jak na společné intenzivní workshopy, tak na individuální rozvojové aktivity, které připravíme na míru každému z vás.

Absolventi programu CERPEK tvrdí, že jim “CERPEK dal spoustu nových tipů a inspirací na zkvalitnění výuky a její efektivnější přípravu. Velkou výhodou bylo také sdílení příkladů dobré a špatné praxe a mix participujících lidí. Zajímavé bylo, že navzdory různým oborům řešíme vesměs stejné problémy.